CS:GO Hile
live-news-icon

HABERLER

CSRapid nedir?

CSRapid, Counter-Strike: Global Offensive oyunu için hazırlanmış, kullanıcısına rakibi karşısında büyük avantajlar sağlayan özel bir manipulasyon yazılımıdır.

Halk arasında "hile" olarak nitelendirildiğinden ötürü web sitemizde yazılımın daha rahat anlaşılabilmesi amacıyla "hile" olarak yazılmıştır.

Internal / External hile nedir?

Hileler Internal (iç kaynaklı) veya External (dış kaynaklı) manipulasyon yapacak biçimde tasarlandır.

Internal (iç kaynaklı) hileler, hedef yazılıma (CS:GO) bir DLL dosyası enjekte ederek oyunu manipule eder. External hilelere göre %2-%3 civarında performans avantajı olsa da yazılımın güvenlik birimleri tarafından (VAC, Steam, Valve vs.) rahatlıkla tespit edilebilir ve hesabın engellenmesi (banlanması) gibi durumlarla karşılaşılma ihtimali çok yüksektir. Ban çeşitleri konusundaki cevabı incelediğinizde hiç bir firmanın teknik olarak bu konuda bir garanti veremeyeceğini görebilirsiniz.

External (dış kaynaklı) hileler, hedef yazılıma (CS:GO) herhangi bir dosya enjekte etmediği için güvenlik birimleri tarafından "yazılımın" tespit edilmesi çok zor hatta bir çok durumda imkansızdır. Bilgisayarınızda çalışan diğer yazılımlardan bir farkı yoktur. Internal hilelere göre %2-%3 civarında daha düşük bir performans gösterir fakat bu durum genellikle fark edilmez bile.

FPS Düşüşü yaşar mıyım?

CSRapid, External yapıya sahip bir hile olduğu için FPS düşüşü yaşamanız pek olası değildir.

VAC-Ban nedir? CSRapid ile VAC-Ban riski var mıdır?

VAC-Ban, sitemizin konusu olan CSRapid yazılımının manipule ettiği CS:GO yazılımının güvenlik sistemi (Valve Anti Cheat) tarafından teknik olarak kullandığınız oyuna müdahalelerin analiz edildiği ve nihayetinde hile yazılımı kullandığınızı teknik olarak tespit ettiğinde hesabınızın engellenmesi durumudur. Kısaca özetlersek firma, kendi oyununun dosyalarını sizden izinsiz olarak tarama yetkisine sahiptir. Oyun dosyaları içerisinde olamaması gereken bir dosya tespit ettiğinde bunu hile olarak algılar ve hesabınız engellenir. Bu durum %99 oranında yukarıda bahsedilen Internal hileler için geçerlidir. External hilelerin tespit edilmesi, Internal hilelere göre çok ama çok zordur.

VAC-Ban riski her Internal hilede mevcuttur fakat External hileler için bu risk tamamen sıfırdır.

Overwatch-Ban nedir?

Overwatch-Ban süreci diğer kullanıcıların sizi şikayet etmeleri neticesinde şüpheli duruma düşmenizle başlar. Şüpheli duruma düştüğünüzde oyundaki hareketleriniz kaydedilir, Overwatch izleme yetkisine sahip bir veya daha fazla kişi tarafından analiz edilirsiniz. Yapılan analizler neticesinde suçlu bulunmanız halinde Overwatch ban uygulanır.

Özellikle hile kullanıcısının duvar arkasını bariz izlemesi, tüm atışlarını headshot ile yapması, asla görme imkanı olmayan bir oyuncuyu kapı arkasından vurması gibi durumlardan dolayı ortaya çıkar. CSRapid ile de bütün bu ihtimaller sizin için geçerli olup hile kullanımı tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Overwatch-Ban garantisi veriyor musunuz?

Overwatch-Ban denilen uygulama, önceki başlıkta da izah edildiği üzere tamamen hile kullanıcısının oyun üzerindeki anormal davranışları neticesinde ortaya çıkar. Hile yazılımıyla hiç bir alakası olmadığı gibi hiç bir hile de bu durumu engelleyemez.

Piyasada %100 Overwatch Koruması sağladığını söyleyen hile firmaları olduğu gibi %100 Hesap Garantisi verdiğini iddia eden hile firmaları da mevcuttur.

 1) Hiç bir hilede Overwatch koruması diye bir şey yoktur, yapılamaz. Botlarla oynamadığınız takdirde kimse sizi diğer kullanıcıların şikayet etmesini engelleyemez.

 2) Hiç bir hilede hesap garantisi diye bir şey yoktur. Bu hilelerin kullanım koşullarına bakarsanız YALNIZCA BOTLARLA OYNADIĞINIZ TAKDİRDE hesap garantisi verilebileceği yazılıdır. Bu şekilde güvenerek satın almış olduğunuz hile ile binbir güçlükle rütbelendirdiğiniz hesabınız bir anda engellenir ve siz hileyi kullanmadan önce kullanım koşullarını kabul ettiğiniz için hiç bir hak talep edemezsiniz.

 3) 1. ve 2. maddede anlatılan sebeplerle hiç bir hilede koruma veya garanti söz konusu olamayacağından ötürü CSRapid yazılımı da Overwatch-Ban konusunda garanti vermemektedir. Hile kullanıcısının anormal hareketlerini engelleyecek herhangi bir koruma sistemimiz bulunmadığından hilenin kullanımı konusunda tüm risk hilenin kullanıcısına aittir.

Hileyi kaç hesap kullanabilir?

Hileyi istediğiniz kadar hesapla kullanabilirsiniz. Bu konudaki tek kısıtlama bilgisayar sayısındadır. Bu konu hakkında detaylı bilgi için sonraki sorunun cevabını okuyunuz.

Hileyi kaç bilgisayar kullanabilir?

Bir defa hileye kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptığınızda bilgisayarınıza özel ID numaraları veritabanımıza kaydedilir. Bu şekilde aynı kullanıcı adı ile farklı bir bilgisayar üzerinden hileye erişemezsiniz. Böyle bir durumda geçerli bir sebebiniz olması halinde destekle bizimle iletişime geçerek lisansınızı ücretsiz olarak sıfırlayabilirsiniz.

Hangi işletim sistemi ile kullanabilirim?

CSRapid yazılımını xTREME sürüm için Windows 8 ve 10, diğer sürümler için yalnızca Windows 10 üzerinde kullanabilirsiniz.