CS:GO Hile
live-news-icon

HABERLER

post-13

Hangi versiyon?

CSRapid'in bir çok versiyonu var. Hangisi size uygun?

CSRapid'in her donanıma uygun bir versiyonu bulunuyor

Bir çok müşterimizin sorduğu bu sorunun cevabını bu makalede bulacaksınız.

CSRapid'in 3 versiyonu bulunmaktadır. Tüm versiyonlar aynı güvenlik önlemleriyle korunur. Tüm versiyonlar Windows 8 üzerinde bazı şartlara bağlı, Windows 10 üzerinde tüm bilgisayarlarla çalışır.

CSRapid Light (v1)

Bu versiyon CSRapid'in ilk versiyonudur. Çok hızlı olmasına karşın ayar detay seviyesi diğer versiyonlara göre daha düşüktür. Bu versiyon ile skin changer kullanılamaz.

Yalnızca wallhack gibi temel özellikleri kullanan müşterilerimiz için idealdir.

CSRapid Pro (v2)

CSRapid'in 2. versiyonu, performanstan ödün vermeden ince ayar yapmanıza olanak verir. Müşterilerimizin %2'si için bazı ağ kartlarıyla ping problemi oluşturduğu bilinmektedir. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

CSRapid Extreme (v3)

CSRapid'in 3. versiyonu, Google Chrome üzerinden çalışacak biçimde tasarlamıştır. v2 ile aynı özelliklere sahip olmasıyla birlikte daha fazla ince ayar yapmanızı ve daha legit oynayabilmenizi sağlar. Bu versiyonu kullanabilmek için Google Chrome, bilgisayarınızın C: sürücüsünde yüklü olmalıdır.

Çalıştıramadım, sebebi nedir?

Tüm versiyonlar YÖNETİCİ OLARAK çalıştırılmalıdır. Komut satırı açıldığında bekleyin ve siyah ekranı kapatmayın. CSRapid'in ana ekranını kısa bir süre içerisinde görebileceksiniz.

Diğer İçerikler

CS:GO Hile
Ücretsiz deneme nasıl alınır?
CS:GO Hile
Faceit üzerinde çalışır mı?
CS:GO Hile
Oyundan atma sorunu
CS:GO Hile
Ping sorunu
CS:GO Hile
SKIN CHANGER
CS:GO Hile
Internal / External Farkı