CS:GO Hile
live-news-icon

HABERLER

post-13

Faceit üzerinde çalışır mı?

CSRapid'i Faceit üzerinde nasıl çalıştırırım?

CSRapid'in şimdiye kadar hiç VAC ban vakası olmadığını biliyor muydunuz?

Bir çok müşterimizin sorduğu bu sorunun cevabını bu makalede bulacaksınız.

CSRapid bir çok bilgisayarda Faceit AC ile çalışmaktadır. Ancak bu yalnızca wallhack özelliği için geçerlidir. Diğer özellikler Faceit üzerinde çalışmaz.

Çalışması nelere bağlı?

Faceit AC, Ring 1 kabuğu üzerinde çalışır. Windows üzerinde çalışan yazılımlar ise Ring 2 üzerinde çalışır. Bu da Windows üzerinde çalışan yazılımların, bir alt kabuğa erişerek Faceit AC'yi tek başına hacklemesini imkansız hale getirir. Fakat yazılımların ulaşamadığı Ring 1 kabuğuna, yine aynı kabukta işlem yapan donanım sürücüleri erişebilmektedir.

Bu sebeple yazılıma yardımcı bir donanım sürücüsünün de birlikte çalışması gerekir. Bildiğiniz gibi her donanım markası ve/veya modeli kendi sürücüsünü (driverını) yükler. Biz de elimize geçen donanımların sürücülerini manipüle ederek bize daha alt bir katmandan bilgi vermelerini sağlayabiliyoruz.

Biz her geçen gün donanım listemize yenilerini ekliyoruz. Bu durum çok fazla maliyetli olduğu için yalnızca elimize yeni geçen donanımlar üzerinden bu işlemi yapabiliyoruz. Bu sebeple CSRapid şu an için her bilgisayarda çalışmama ihtimali bulunuyor.

Bu durum bilgisayarınızın; yeni veya eski olmasına, çok güçlü veya zayıf olmasına, çok pahalı veya ucuz olmasına bağlı değildir.

Destekleyen donanımların listesi var mı?

Faceit AC üzerinde CSRapid çalıştırmanızı sağlayacak donanımların bir listesi bulunmuyor, böyle bir liste yapılamaz. Çünkü farklı donanımlar aynı chipsetleri kullanıyor olabilir veya aynı donanımlar farklı üreticiler elinde farklı chipsetlerle çalışıyor olabilir. Bu da bir liste çıkartılmasını imkansız hale getirir.

Çalıştıramadım, ne yapabilirim?

Faceit AC açık iken CS:GO'yu çalıştırdığınızda CSRapid ekranında "Çalışmıyor" ibaresi görüyorsanız maalesef CSRapid Faceit AC üzerinde sizin donanımınızı henüz desteklemiyor demektir. Bu durumda farklı bir bilgisayar üzerinden deneyebilirsiniz.

Ban riski nedir? Deneyebilir miyim?

Eğer CSRapid üzerinde "Çalışmıyor" ibaresi görüyorsanız, CSRapid Faceit AC ile iletişime geçememiş demektir. Faceit AC, kendisiyle iletişime geçmemiş olan bir yazılımı ban sebebi olarak göremez.

Garanti veriyor musunuz?

Hayır, Faceit AC üzerinde çalışma garantisi vermiyoruz. Eğer CSRapid'i sadece Faceit AC üzerinde kullanmak için satın alacaksanız öncelikle ücretsiz deneme kullanmanızı tavsiye ederiz. Ücretsiz denemeyi nasıl kullanacağınızı öğrenmek için buraya tıklayın.

Diğer İçerikler

CS:GO Hile
Ücretsiz deneme nasıl alınır?
CS:GO Hile
Hangi versiyon?
CS:GO Hile
Oyundan atma sorunu
CS:GO Hile
Ping sorunu
CS:GO Hile
SKIN CHANGER
CS:GO Hile
Internal / External Farkı